Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Owijarki pionowe Warszawa

W przypadku konieczności zabezpieczenia w orientacji pionowej palet najczęściej wykorzystuje się urządzenia takie jak owijarki paletowe pionowe. Omawiane urządzenia to skuteczny i wydajny sposób na zabezpieczenie palet w trakcie transportu. Owijarki pionowe pozwalają znacznie lepiej wykorzystać potencjał jaki daje folia stretch podczas zabezpieczania przesyłek.

Zabezpiecz nawet 160 palet na jednym ładowaniu wykorzystując owijarki pionowe

W przypadku owijarek pionowych zyskują Państwo możliwość pełnego wykorzystania potencjału sekcji magazynowej w swoim przedsiębiorstwie. Owijarka sprawia, że wydajność pracy osób odpowiedzialnych za procesy logistyczne wzrasta w zauważalny sposób. Zwłaszcza jeżeli korzystają oni z owijarek automatycznych.

Szeroki wybór modeli owijarek pionowych

W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno owijarki półautomatyczne ( takie, które sprawdzą się w małych zakładach produkcyjnych czy też magazynach ) jak i urządzenia w pełni automatyczne. Są to nowoczesne maszyny o bardzo dużym stopniu automatyzacji ( można nimi sterować za pomocą pilota ) przez co znajdą zastosowanie w dużych i rozbudowanych fabrykach.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji
Aktywne filtry