Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Owijarki poziome Warszawa

Owijarki poziome to urządzenia przeznaczone do zabezpieczenia w transporcie długich przedmiotów, które nie mogą zostać umieszczone na paletach. Przykładem takowych produktów mogą być chociażby listwy czy też rury. Poprzez wykorzystanie foli stretch produkty te będą skutecznie zabezpieczone w trakcie transportu przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Oszczędzaj czas i pieniądze - wybierz profesjonalne owijarki poziome

Wykorzystanie poziomych owijarek to dużo bardziej skuteczny sposób na zabezpieczenie produktów niż ich ręczne pakowanie. Wydajne i sprawdzone owijarki pozwalają w dłuższej perspektywie czasu zaoszczędzić czas pracowników oraz lepiej wykorzystać materiał pakowy jakim jest folia stretch.

Owijarki poziome manualne i półautomatyczne czyli maszyny dla mniejszych i większych przedsiębiorstw

Nasza firma w swojej ofercie posiada urządzenia do owijania poziomego zarówno w wersji manualnej jak i półautomatycznej. Te ostatnie sprawdzą się szczególnie w przypadku większych przedsiębiorstw, gdzie zachodzi konieczność wysłania wielu przesyłek w ciągu jednego dnia. 

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Aktywne filtry