Kategorie
Hurtownia

Profesjonalna hurtownia chemiczna

Proszki do prania, płyny do czyszczenia, mleczka pielęgnujące meble, środki odkażające powierzchnie – to chemia gospodarcza, obecna w każdym domu. Tego typu produkty, dostępne w hurtowniach chemicznych i sklepach z asortymentem chemii gospodarczej, przeznaczone do codziennego użytkowania, pomagają nam utrzymać mieszkanie – a często i inne obiekty – w należytej czystości i sterylności.

Hurtownia chemiczna – asortyment

Hurtownie chemiczne posiadają szeroki asortyment chemii gospodarczej, przemysłowej oraz profesjonalnej, używanej w lokalach gastronomicznych, zakładach pracy, ośrodkach medycznych, a także w gospodarstwach domowych. Wśród profesjonalnych artykułów służących do utrzymania czystości w zakładach o podwyższonym ryzyku rozprzestrzeniania się drobnoustrojów oraz narażonych na szczególny kontakt z zanieczyszczeniami zewnętrznymi – najczęściej szpitali, przychodni medycznych i innych tym podobnych obiektów, można zaliczyć:
– płyny w postaci koncentratów,
– płyny w dozowniku ze spryskiwaczem,
– gotowe preparaty czyszcząco-dezynfekujące w opakowaniach
jednostkowych i zbiorczych.
Tego typu preparaty zawierają alkohol lub chlor albo inne związki chemiczne mające właściwości bakterio i wirusobójcze. Służą do odkażania powierzchni medycznych, czyli stołów zabiegowych, mebli pomocniczych, kozetek, łóżek szpitalnych, szafek z narzędziami medycznymi, podłóg i wielu innych, mających styczność z mikrobami.

Do lokali gastronomicznych przeznaczone są środki chemiczne dozwolone do kontaktu z żywnością – są to najczęściej preparaty zawierające alkohol w wysokim stężeniu, niepozostawiający w miejscu czyszczenia smug i osadu.

Hurtownia chemiczna – preparaty chemiczne do utrzymania czystości w domu i warsztacie

Do domu wybierane są różnego rodzaju środki chemiczne, od używanych na co dzień, znajdujących zastosowanie w praniu, zmywaniu naczyń, czyszczeniu powierzchni użytkowych, mebli, po odkażające – stosowane w łazience do czyszczenia sanitariatów.

Zupełnie innym rodzajem jest chemia stosowana w warsztatach naprawczych czy myjniach samochodowych – do mycia i pielęgnacji części do aut, powierzchni użytkowych i karoserii pojazdów używana jest chemia biodegradowalna i woski, pozyskiwane ze środowiska naturalnego.

Jeżeli szukasz dobrej hurtowni chemicznej to koniecznie zapoznajcie się z ofertą https://www.roem.pl/