Kategorie
Hurtownia

Artykuły piorące hurt – tanio i wygodnie

Artykuły piorące w hurtowych ilościach są niezbędne wszędzie tam, gdzie regularnie należy prać pościel, zasłony, firanki, obrusy, dywany i inne elementy wystroju wnętrz oraz fartuchy, kitle, stroje robocze lub sportowe. Regularnymi odbiorcami chemii piorącej będą więc szpitale, sanatoria, hotele, pensjonaty, lokale gastronomiczne, laboratoria, zakłady przemysłowe czy kluby piłkarskie.

Jak zamawiać hurtowe ilości?

Większość magazynów, które jeśli chodzi o artykuły piorące hurt oferują przede wszystkim, zapewnia swoim klientom wygodną formę składania zamówień. Pracownicy punktów stacjonarnych doradzają i pomagają w kompletowaniu pożądanych zestawów środków piorących. Często też odbierają od zamawiającego listę, również drogą telefoniczną lub mailową. Na jej podstawie samodzielnie przygotowują określone zamówienie. Uwzględniają ściśle żądaną liczbę proszków, żeli czy kapsułek do prania, wybielaczy, płynów do płukania itd. Klientowi pozostaje jedynie zapłacić i odebrać niezbędne produkty z hurtowni.

Zakupy przez Internet

Często kupno artykułów piorących hurtem możliwe jest online. Hurtownicy udostępniają atrakcyjne witryny, na których zamieszczają swoją ofertę. Ważne, by była ona przejrzysta i czytelna. Musi być podzielona na odpowiednie kategorie i podkategorie. Jeśli chodzi o asortyment do prania, mogą to być np. proszki, odplamiacze, chusteczki wyłapujące i zapachowe czy środki przeciwdziałające powstawaniu kamienia w pralkach. Ważne, aby każdy produkt posiadał jak najdokładniejszą specyfikację.

Wymagania konsumentów

Odbiorcy często szukają chemii niemieckiej lub innej zagranicznej. Cieszy się ona najlepszą opinią zarówno pod względem jakości, jak i wydajności. Dobrze, by oferta artykułów piorących hurtem była rozległa na tyle, aby umożliwiała eksperymentowanie. Być może w konkretnych warunkach hotelowych określony proszek do prania okaże się lepszy niż inny. Hurt oczywiście rządzi się także swoimi prawami, jeśli chodzi o ceny. Niezależnie od wielkości zamówienia, powinno być taniej niż np. w supermarkecie.